Broneerimine

NB! Broneeringutasu maksmisel olete nõustunud Bibi Mängumaa kodukorraga. Broneeringutasu ei ole tagastatav!

Ootame teid üritust ette valmistama 15 minutit enne ürituse algust, ettevalmistuseks ja lahkumiseks kuluva ajaga on Bibi Mängumaa ruumid Teie käsutuses 3 tundi ja 15 minutit.

* Lahkumisel palume kinni pidada täpsest ürituse lõpu kellaajast. 

*Oma ürituse broneerimiseks kasutage broneerimiskalendrit, aeg on võimalik broneerida ka telefoni teel numbril 56 607 628 või e-mailiga bibi@bibimangumaa.ee.

*Pärast broneeringukinnituse saamist palume tasuda broneerimistasu 30 EUR 24h jooksul meie arveldusarvele Swedbanka EE252200221058544630, Bibi Mängumaa OÜ. Makse selgituseks palume märkida lapse nimi ning soovitud broneeringu kuupäev ja kellaaeg. Broneerimistasu arvestatakse hiljem ürituse kogumaksumusest maha. Ülejäänud osa saate tasuda kohapeal sularahas või pangaülekandega hiljemalt ürituse toimumise päevaks.

*Broneerimistasu ei ole tagastatav. Juhul, kui üritus peaks kliendi tõttu ära jääma, tuleb sellest teavitada vähemalt 24h ennem ürituse algust, sel juhul saame leppida kokku uue ürituse toimumise aja vastavalt vabadele aegadele. Uue broneeringu saate teha aasta jooksul ja broneeringut saab muuta vaid korra.

Kui ettemaks ei ole tähtaegselt laekunud tühistatakse Teie broneering.

Bibi Mängumaale unustatud asju hoiame maksimaalselt nädal!

NB!  Teile sobiv kuupäev ja kellaaeg on Bibi Mängumaa kalendris juba broneeritud? Kirjutage mulle ja kontrollime koos, kas broneering on kinnitatud.