Tutvustus

Bibi Mängumaal saab pidada sünnipäevi, korraldada toredaid koosviibimisi ning käia lõbusates huviringides.

Bibi 106m2 Mängumaal leiab tegevust nii väike kui ka veidi suurem sõber. Bibi Mängumaa lastesõbralikud mänguasjad on valdavalt puidust. Mängida saab Bibi hubases majakeses, valmistades maitsvaid roogasid imearmsas köögis. Seilata laevaga kaugetele saartele ja laskuda pallimerelainetesse. Külastada Bibi poodi ja meisterdada Bibi töökojas. Samuti leiab siit kauni nukumaja, suure rongikeskuse, terve hulga autosid, vankreid-kärusid nukkudega ning palju muud põnevat.

Bibi juures leiavad mõnusat kodust olemist ka täiskasvanud, kohvitades mõnusalt lobisedes pehmel diivanil, sirvides raamatuid-ajakirju või proovides hoopis jõudu lauajalgpallis ja vahvates Wii spordimängudes. Miks mitte muutuda nendeks tundideks ka ise lapsemeelseks ja võtta ette koos lastega üks põnev seiklusretk Bibi Mängumaal!

Sünnipäevaliste kasutuses on veekeetja, presskannud, espressomasin, mikrolaineahi . Lisaks lauale serveerimiseks vaagnad, kausid, taldrikud, kruusid ja muud vajalikud tarvikud. Meie poolt on tee, kohvi ja suhkur. Palume ühekordsed taldrikud ja noad-kahvlid ise kaasa tuua!